Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Výstavy

 

9. a 10. června MVP Nitra

Především se omlouvám za celkem pozdní aktualizaci. A vzhledem k takovému úspěchu dvounásob. Technika nějak zlobí a nebýt Mariky Makovcové, neměla bych snad ani žádné fotky:-)). Díky, Mariko:-))                     

Bylo hlášeno opravdu málo leonů. Takový počet jsme snad ještě nezažili. Věřím, že to byla výjimka a ne nastupující trend. V sobotu posuzoval španělský rozhodčí, pan Rafael Alcrudo a v neděli pan Jozef Mravík. Od nás /od Bezdnyky/ jsme byli dva - Badýsek a Čelsinka. Oba dostali nejom hezké posudky, Čelsí v sobotu i v neděli CAC, Bady měl ale opravdu svůj víkend:-). 

 

Jelikož leoni šli skoro až jako posední, byla i chvilka na popovídání i občerstvení:

 

soustředění v kruhu:

 

 

Čelsí umí svou radost projevit opravdu nespoutaně:

 

 

Badýskův soupeř byl Aron from Leos Home, s kterým se, jak se mezi kamarády patří, ve vítězstvích střídají:-)). Tentokrát to bylo v sobotu i v neděli pro Badyho.

 

Bady 2x BOB:

 

 

Tímto Bady splnil nejom podmínky pro udělení

 

Slovenského Grandšampiona, ale taky

smiley smiley smileysmiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley

Interšampiona

smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley

 

Máme velikou radost a Pavlíně a Ivanovi moc a moc blahopřejem  smiley smiley smiley

 

 

 

27. května

Tentokrát jsme se vydali do Litoměřic, ještě jsme tady nebyli, byla to naše premiéra, a věru dobře jsme udělali. Víkend to byl parádní - nejenom výstava samotná. Velikou radost  jsme měli se setkání s Arčikem - Arči je to nejčernějčí a zároveň nejzářivější sluníčko jaké,znám:-)):

 

Kromě toho, že hezky vyrostl, se vůbec nezměnil, pořád má stejně rád lidi a taky je za každou lumpárnu:-)). 

 

 

wink smileywink smiley wink

 

 

Navštívili jsme  taky Carlinku a bylo to věru vítání:-)):

 

a nejenom sestřička měla radost, i Kamilka s taťkou byli rádi, že se vidí s Čelsinkou:-))):

 

A v neděli byl pak na výstavě Baronek - Camos:

 

panu rozhodčímu Václavíkovi se moc líbil - V1, CAJC,

 

Bardík si taky neudělal ostudu:-))):

 

V1, CAC

Jako poslední se z naší trojice ukázala v kruhu Čelsinka:

 

V1, CAJC, BOJ

 

 

Taky blahopřejeme CHS Vanika vom Bauerhof - Capuccino nejenom vyhrál třídu šampionů, BOB, odpoledne získal taky BOG 4 smiley

 

 

 

 
 

 

A ještě na konec jedna důležitá informace - Bard touto výstavou splnil podmínky

pro udělení Českého šampiona krásysmileysmileysmiley

smiley yes smiley yes smileyMOC BLAHOPŘEJME smiley yes smiley yes smiley

 

 

 

12. května, Zubří

to pořád nejsme všichni, ještě chybí Cargo:

 

Tak jak pokaždé, i tentokrát jsme si klubovku hezky užili, opět se nás sešlo celkem dost - Bonečka, Bady, Bard, Cargo, Camos , Celsea a samozřejmě i Beliška. Až na to počasí, zrovna v sobotu muselo pršet. Ještě v pátek večer se těžko dalo uvěřit předpovědi, ale žel,  vyšla do puntíku. Snad nejvíc pršelo zrovna na posuzování. Co se dá dělat, to taky patří k výstavám. To by jsme si to sluníčko snad ani nevážili. Nebývá zvykem, aby byli na jednodenní výstavě dva kruhy, bylo ale přihlášeno 108 psů, tak to pořadatelé hezky vyřešili. Neumím si představit jak by jsme byli zmrzlí, kdyby posuzování trvalo dvakrát tak dlouho. Pan Vondouš posuzoval třídy se zadávaním titulu a paní Šimáčková ty ostatní a mladé fenky. Gabča měla co dělat, aby stíhala, nejdřív nachystat Belišku, pak do druhého kruhu s Kámošem a nakonec Čelsinku. Snad nejvíc lilo, když byli v kruhu mladí psi - nemáme ani jednu fotku, tak alespoň tuhle, když už bylo "po všem:-)): Výborný a vždy natěšený Camos:-):

 

Pak šla do kruhu Beliška:

 

 

Beliška V2

 

Mezitím bojovali psi ve vedlejším kruhu ve třídě otevřené a Bardovi se vedlo:

 

 

V1, CAC

 

Vedle v kruhu byly zase holky - Čelsinka, V4

 

 

Badýsek ve třídě šampiónů V2, res. CAC:

 

 

A šlo se o BOB:

 

to jak to dopadlo, už asi všichni víte,... - Bard, V1, CAC, Klubový vítěz, ČKŠ, BOB smileyyessmiley

 

 

 

smiley smileyMoc a moc všem děkujeme, blahopřejeme, no Bardovi a pánečkovi nejvíc:-))smiley smiley

 

 

V neděli hned zrána krásně svítilo sluníčko, pejsani /a my s nimi/ si to krásně užili, někteří se i téměř letně vykoupali:-)):

 

 

 

 

 

 

15. dubna

Bohužel, nejenom já selhávám, ale technika prozatím selhala nadobro, nemůžu nahrát fotečky, takže zatím jen pár slov:

 
V neděli jsme byli na národní výstavě v Ostravě, Čelsinka se ale rozhodla, že tentokrát nikam nepojede, že prý v takovém marastu bude hezky doma, my si prý můžem klidně jet a ona bude v klídku hárat :-), aspoň to bude mít za sebou:-)
 
Jelikož to Gabči s Baronkem v Nitře celkem slušelo, šli do kruhu opět společně. A Baronek byl nadšen. Jak cítil hárající Čelsinku, Gabča se mu líbila čím dál víc:-). Opravdu nebyla nuda:-). Baronkovi vydrželo jeho nadšení až do konca výstavy. A to měl spustu času, jelikož leoni šli tentokrát jako poslední, ani to "hezké" počasí mu neubralo na elánu:-). Bylo opravdu, že by ani psa nevyhnal:-), my jsme se vyhnali ale spolu s nimi:-)):

Camos (Baronek) - V1, CAJC

Tím ale všechno neskončilo, Bady se líbil paní Majerové taky  - V1, CAC, národní vítěz

Kluci, veliká gratulace, jen tak dálsmiley  smiley  smiley

 

konečně se povedly i fotečky:

 

 

24. a 25. března

Do Nitry se vždycky rádi vracíme:-), teď jsme byli na Mezinárodní výstavě, v sobotu posuzoval pan Andrzej Stepinski z Polska, v neděli pan Jozef Mravík ze Slovenska. Kromě spousty kamarádů a známých, které vždycky rádi vidíme jsme se sešli za naší chovatelskou stanici tři - Badýsek, Camosek /Baronek/ a princeznička Čelsinka. Samozřejmě, že jsme byli moc zvědaví jak si všichni v kruhu povedou. Kromě jiného jsme si nemohli nechat ujít příležitost soutěžit i v chovatelských skupinách. Jako první šel do kruhu Baronek, tentokrát se staronovou hendlerkou - do kruhu s ním šla Gabča, a nedá se říct že by se jim vedlo špatně - skončili v sobotu i v neděli druzí za Paddym z chovatelské stanice vom Löwengarten.

 

 

 

 

 

 

Po Baronkovi šel do kruhu Bady se svojím častým rivalem Aronkem a jak se sluší mezi dobrými kamarády, opět si pořadí hezky prohodili a tentokrát vyhrál Bady - V1, CAC.

 

 

 

Jako poslední z naší trojice šla do kruhu Čelsinka a po obo dva dny dostala V1, CAJC, čímž si dokončila Slovenský šampionát - snad nebudu přehánět, když řeknu, že to holkám, opravdu slušelo:-)).

 

 

 

Nakonec - soutěž o nejlepší chovatelskou stanici  jsme si opravdu hezky užili:-)):

 

 

 

smiley smiley smiley VELIKÁ GRATULACE A DÍKY VÁM  smiley smiley smiley

 

 

4. a 5. února                                                                                       Sobota

Mezinárodní výstavu v Brně si nemůžeme nechat ujít:-).                                                                V V sobotu se zůčastnili jen holky, a vzhledem k počtu přihlášených jsme čekali velikou konkurenci. Naše očekávání se splnila, nebylo to vůbec lehké, pan rozhodčí Adlt si taky nemohl nevšimnout Čelsinčino značné línání, takže dnes to bylo pro holky V3.       Matyldě i Agnes blahopřejeme:-)

 29. leden

Mezinárodní výstava Trenčín

Byli jsme zvědaví jak si tentokrát Bady povede v kruhu, jeho jediným soupeřem byl náš kamarád Aronek /Aron from leos Home/, se kterým se v kruhu střídavě štichují, no a tentokrát to bylo opět pro Aronka:-), takže, sláva vítězům, čest poraženým:-)))

 

 

 

Co vám budu vykládat, ne že by nás nenapadlo, že by si Čelsinka mohla na své třetí slovenské výstavě zrovna dokončit šampionát:-). Taky se nedá říct, že by si holky nevedly:-), byly prostě druhé, Cindy vom Löwengarten se panu rozhodčímu Polgárovi líbila prostě víc:-)) - Cindy i paničce blahopřejeme:-)

 

 

 

8. ledna, 

Národní výstavava Olomouc, která byla ale v Brně:-). Výstaviště v Olomouci se opravuje, proto byla letošní výstava přesunuta do Brna. A my jsme měli opět malé rodinné setkání - přišel Bard i Badýsek a nechyběla ani Čelsinka. Nevím co se stalo, ale stratili se mi Bardíkove fotečky, snad je doplním později. Jako první šel do kruhu právě Bard a spolu s ním další čtyři pejsci. Mezi nimi i Cappucino Vanika vom Bauernhof, ten i podle našeho očekávání zaslouženě vyhrál a Bardík byl hned druhý, moc blahopřejeme. Škoda těch fotek, no snad se nějaké ještě najdou:-), takže Bard získal V2, res. CAC      

Já jsem věděla, že se fotečky najdou:-), tady jsou:

 

Takhle stojím dobře?:-))

 

           

a stupně vítězů:-)

   

                   

Bady měl opět zdatného konkurenta - Arona from leos Home, no a dnes se panu rozhodčímu Václavíkovi víc líbil Aronek, takže Bady dostal V2, res. CAC, moc blahopřejeme:-). 

 

 

 

Jako poslení šla do kruhu Čelsinka, spolu s dalšími třemi fenečkami:

 

 

a zdálo se, že se panu Václavíkovi líbí

 

 

 

 

 

 

a ona se mu opravdu líbila - V1, CAJC

 

 Bardovi, Badýskovi i Čelsince moc blahopřejeme a tešíme se na příští setkání, snad i s některými dalšími našimi chlupatými dětičkami:-)

 
 

2011

 

19. a 20. listopadMáme za sebou opět krásný víkend - harcovník Bady a "slečinka":-) Čelsinka si vyjeli do Nitry na mezinárodní výstavu. Byli jsme moc zvědaví, pro Čelsí to byla první opravdová zkouška ohněm.  Myslím, že nemusím ani nic moc vykládat, z fotek posoudíte sami:-))). Badýsek si vystavování hezky užívá, je vidět, že ho fakt baví:-). 

Bady       V1, CAC  /byl jen v sobotu/

Čelsí   2x V1, CAJC

 

Sobota, p. rozhodca Tibor Havelka:

 

 

 

 

 

Svědomitá příprava na závěrečné soutěže:-)

 

Sice holky nepostoupily, ale slušelo jim to celkem:-))

 

 

Neděle, p. rozhodca Csaba Petkó:

 

 

 

 

profík Čelsinka bojuje o BOB:-)):

 

 

 

10. září

 

 

Tato sobota nebyla krásná jenom počasím - lepší jsme si pro naše pejsky nemohli objednat - nebylo ani příliš teplo, a už vůbec ne zima, dopoledne nás svatý Petr jen malinko porosil, snad aby jsme si nemysleli, že to máme jen tak, úplně samozřejmé:-). Tak jako každoročně, i letos jsme se sešli na Klubové výstavě v Zubří u Nového Města. Pokaždé se těšíme, že se potkáme s kamarády, stejně postiženými jako my, nejvíc se ale vždycky těšíme na tu naši psí rodinku. Původně nás sice mělo být ještě víc, někomu se žel nepovedlo přijít, je nám to líto, no nedá se nic dělat, věřím, že příště...:-)).

Kromě mámy Belišky, a Čelsinky přijeli mlaďoši Camos (Kámoš:-)) - Baronek, Carlinka, a teď už taky máma Bonečka, a jasně že nechyběl ani Badýsek.     

 

 

.......a že by Bady neměl vůbec žádné soupeře???:-))......

 

 

Úplně první se představil Baronek v konkurenci dalších sedmi pejsků. Moc mu to s paničkou v kruhu slušelo:

 

            

 

 Baronek s paničkou vybojovali krásné druhé místo - VN 2 - moc blahopřejeme:-))))

 

 

 

Sestřičky Carlinka a Čelsinka šly do kruhu společně a taky jim to moc slušelo:-))):

 

 

 

 

Carla VN3

Celsea VN4   ...jsou to prostě holky šikovné:))

 

 

 

 

......a co bylo dál? .....tak jak v té pohádce:-))).....

 věřím, že se nikdo nebude zlobit, ale to nejlepší na konec:-))))

 

 

 Máma Beliška v kruhu:

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

x

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

 

Ve třídě otevřené to holky věru neměly lehké - pan posuzovatel byl přísný, ale objektivní, -Beliška dostala hodnocení VD

 

 

 

Všichni jsme byli moc zvědaví na Badyho - sám nebyl, měl ve třídě vítězů vskutku zdatné soupeře - Arona from Leos Home a Nanda vom Jerichover Land, ostřílené harcovníky, kteří sbírají úspěchy po celé Evropě. No nic naplat, Bady s Ivanem jsou již taky hezky sehraná dvojka:

 

 

....těžká práce rozhodčího.....

 

, no pan Kukla měl celkem brzy jasno....

.....a jede se dál....

 

 

 

 

 

 

 

....a dál o nejlepšího psa výstavy:

 

....klání o BOB:

 

 

 

(sedím a přemýšlím jak bych vám - Pavlíno a Ivane, řekla jak moc vám blahopřeji, docházím ale k tomu, že to slovy vyjádřit nejde, takže řeknu jenom  -  DÍKY!!!!

 

 

 

 

Tak jako každý rok, i letos byla zlatým hřebíkem dne soutěž Dítě a pes:-)):

.....soustředění před startem  - Daneček s Čelsinkou pod dohledem Aronka:-)))

 

Lexíček ( s Matesem:-)) se spravedlivě vybojovanou kořistí:-)))

 

....no a klání těch větších.....:

  

 

 

 


 

Protože byla moc krásná neděle, holkám ani nedalo moc práce nás přesvědčit, aby jsme se jeli podívat za Ahibou, Bábou, Ferdou, Armandem a Miuchou:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Snad můžu za nás všechny říct, že to byla opět perfektní výstava, a navrch, když se tak dařilo:-)))

 

Díky vám všem

TOPlist